Семиразові чемпіони Європи з труднощами обіграли Україну на ЧЄ з футзалу

6 лютого 2018, 23:42
Долю матчу вирішив єдиний гол у першому таймі

Збірна України поступилася Іспанії в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футзалу 2018 року, який відбувається в Словенії.

Наші футзалісти на рівних грали з семиразовими чемпіонами Європи, але все ж не втримали суперника в кінцівці першого тайму. Більшу половину другої 20-хвилинки наші гравці контролювали м'яч, але хоча б раз вразити ворота іспанців не вдалося, незважаючи на те, що вже за 10 хвилин до фінального свистка тренерський штаб української збірної почав випускати п'ятого польового гравця замість воротаря.

Україна – Іспанія – 0:1
Гол: Пола (17'02'')

Збірна України вп'яте поспіль зупинилася в чвертьфіналі континентальної першості. Найкращий результат нашої команди в історії – друге місце в 2001 і 2003 роках.

Іспанія – семиразовий чемпіон Європи та дворазові переможці чемпіонату світу. Наразі вони є чинними переможцями Євро.

Нагадаємо, в першому турі групового етапу чемпіонату Європи збірна України насилу обіграла Румунію (3:2), забивши переможний гол за 19 секунд до фінального свистка. У другому турі збірна України програла Португалії (3:5) на Євро-2018 з футзалу. Таким чином, збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2018 з другого місця.

Іспанія зайняла перше місце в групі з Азербайджаном і Францією. Іспанці зіграли внічию з Францією (4:4) і мінімально здолали Азербайджан (1:0).

За вихід до фіналу Іспанія посперечається з командою Казахстану. Вчора збірна Казахстану в чвертьфіналі обіграла Сербію (3:1).

У другому півфіналі зустрінуться Португалія та Росія. В 1/4 фіналу португальці розгромили Азербайджан (8:1) з двома рекордами, а росіяни здолали господарів турніру Словенію (2:0).