Семеренко завалила пасьют і зійшла з дистанції, у Блашко – рекорд!

6 грудня 2020, 17:03
Після дев'яти промахів Валя Семеренко вирішила навіть не фінішувати, а Дарина Блашко злетіла на 12-те місце

Дар'я Блашко

У фінському Контіолахті жіночим пасьютом завершився другий етап біатлонного Кубку світу. Переможницею гонки переслідування стала норвежка Тіріль Екгофф.

Надії України були на Валентину Семеренко, яка стартувала дев'ятою за підсумками спринту. Однак стрільба у неї не склалася, і з 9 промахами на чотирьох вогневих рубежах вона навіть не завершила гонку, зійшовши з дистанції.

Найуспішнішою з українок стала Дарина Блашко, яка стартувала 18-ю, а фінішувала 12-ю. Це її найкращий особистий результат в кар'єрі!

Гонка переслідування. жінки

• 1. Тіріль Екгофф (Норвегія) – 31: 05,9 (0 + 0 + 0 + 0)
  • 2. Марте Ольсбу-Рейселанд (Норвегія) +21,5 (0 + 0 + 1 + 1)
  • 3. Ганна Еберг (Швеція) +35,4 (0 + 1 + 1 + 1)
  • ... 12. Дарина Блашко (Україна) +1: 44,8 (1 + 0 + 0 + 0)
  • ... 41. Олена Підгрушна (Україна) +3: 52,8 (1 + 1 + 1 + 1)
  • ... Валя Семеренко (Україна) – не фінішувала (3 + 1 + 2 + 3)

Нагадаємо, що у вчорашній жіночій естафеті українки посіли п'яте місце, хоча їхнє відставання від третьої позиції становить майже дві хвилини.

Додамо, що з Фінляндії Кубок світу з біатлону тепер переїздить до Австрії. Наступний етап відбудеться в Гохфільцені.

3-Й ЕТАП. 11-13 грудня. Гохфільцен (Австрія)