Семеренко в топ-10 спринтерської гонки на Кубку світу з біатлону

14 лютого 2015, 13:52
Перемогу відсвяткувала білоруска Дар'я Домрачова

Дар'я Домрачова. Фото AFP

У кубку світу, вперше за довгий час, змінився лідер. У жовтій майці лідера на чемпіонаті світу на старт вийде Дар'я Домрачова, яка в черговий раз провела ідеальну гонку. Вона не була найшвидшою, але сьогодні це було й не потрібно, так як всі основні суперниці допустили промахи. Дашу і Кайсу розділяють 10 очок і боротьба за Великий кришталевий глобус продовжиться в Контіолахті.

Таку ж кількість очок поділяють Вероніка Віткова і Валю Семеренко в боротьбі за третю позицію в рейтингу. У сьогоднішній гонці чешка була найшвидшою на лижні, але, разом з цим, її стрілянина в сезоні опустилася вже до 82%. Допустивши три промахи, вона тільки 21-а.

Другою фінішувала Лаура Далмайєр. В останніх 6-ти гонках вона тільки одного разу опустилася нижче 4-го місця, завоювавши 4 особистих подіуми! Очевидно, що до чемпіонату світу німкеня підходить в ідеальній формі. Марі Дорен Абер, яка фінішувала третьою, у своїх останніх стартах показувала хорошу швидкість, тому подіум був тільки справою часу.

В української збірної, крім Валі Семеренко хороші результати показали Юлія Джима та Ірина Варвинець. Цікаво, що для Іри такі результати стають звичною справою, вона потрапляє в очкову зону вже в п'ятий гонці поспіль, при цьому виступає в кубку світу всього трохи більше місяця. А от Яна Бондар провела свою найкращу гонку в кар'єрі. Вона і раніше стріляла з одним промахом, але в цій гонці показала другу швидкість на останньому колі і зуміла відіграти 14 позицій після другої стрільби!

Завдяки високим результатам наших дівчат, ми суттєво виграємо в цій гонці в кубку націй у збірної Норвегії, проте трохи програли збірній Франції.