Сім перемог із семи: український унікум Магучіх закрила зиму "золотом" в Норвегії

29 лютого 2020, 08:57
У Скандинавії українці не довелося летіти за два метри

Ярослава Магучих/Фото European Athletics

Український унікум Ярослава Магучіх продовжує переможну ходу по секторам для стрибків у висоту. Цього разу 18-річна легкоатлетка виграла турнір Karsten Warholm International в Норвегії. В цілому в 2020 році Ярослава виграла сім змагань із семи, на яких стартувала. Раніше ми писали, що Магучіх стала переможницею турніру в Глазго.

При цьому для перемоги в Ульстейнвіку Ярославі знадобилося подолати не таку вже й велику висоту – 1,96 м. Якщо врахувати, що на початку сезону вона регулярно перелітала два метри. Свою переможну висоту українка взяла з другої спроби. Срібло завоювала шведська стрибунка Софі Скуг (1,88 м), а третє місце у норвежки Тоньє Ангельсен (1,88 м). Невдало виступила інша українка Юлія Чумаченко, яка подолала 1,80 м, а ось з відміткою 1,85 м не впоралася.

Також в Норвегії в змаганнях чоловіків у стрибках в довжину "бронзу" виграв Владислав Мазур (7,78 м). Перемогу здобув кубинець Хуан Мігель Ечеваррія (8,08 м). На другому місці – ще один кубинець Майкель Массо (8,03 м).

Раніше ми повідомляли, що Магучіх виграла світову зимову серію. Ярослава перемогла в загальному заліку престижних змагань під дахом World Athletics Indoor Tour. Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала кращою. 18-річна спортсменка з Дніпра перемогла на двох турнірах серії, а на третій, в Бостон (США), не літала, але це але завадило посісти перше місце в загальному заліку.

Як ми писали, Магучіх виграла турнір в Карлсруе зі світовим рекордом серед молоді до 20 років – 2,02. Крім того, Ярослава перемагала на змаганнях в Глазго, Коттбусі, Банській Бистриці і Львові.