"Сельта" здобула вольову перемогу над "Генком" Руслана Малиновського

14 квітня 2017, 00:20
У першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи іспанці обіграли бельгійців з рахунком 3:2

"Сельта" - "Генк" - 3:2. Фото AFP

<p>"Сельта" – "Генк" – 3:2. Фото AFP</p>

Іспанська "Сельта" вдома перемогла бельгійський "Генк" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Зустріч пройшла в четвер у Віго і завершилася з рахунком 3:2.  У складі "Сельти" відзначилися Пионе  Сісто (15-я хвилина), Яго Аспас (17) і Йон Гвідетті (38).  У "Генка" голи забили Жан-Поль Бутьюс (10) і Томас Бюффел (67).

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі і відіграв практично весь матч: тренер бельгійців замінив його вже на доданих до другого тайму хвилинах.

В інших матчах Ліги Європи "Аякс" обіграв "Шальке" 2:0, а "Андерлехт" і "Манчестер Юнайтед" зіграли внічию – 1:1.

Матч-відповідь команди проведуть 20 квітня в Генку.