"Сельта" феєрично розгромила "Алавес" з найбільшим рахунком у чемпіонаті Іспанії за 66 років

21 червня 2020, 18:07
Команда з Віго піднялася із зони вильоту після успішного домашнього матчу в неділю

У неділю в чемпіонаті Іспанії ще три поєдинки 30-го туру. Наш сайт вже веде онлайн-трансляцію матчу "Реал Сосьєдад" – "Реал". У першому ж матчі дня відбулася знаменна подія.

"Сельта", яка відчайдушно бореться за виживання, приймала "Алавес". Перед зустріччю господарі розташовувалися на 17-му місці, гості – на 13-му. Однак вояж в Віго для "Алавеса" завершився розгромом. Ще до перерви підопічні Оскара Гарсії забили чотири м'ячі, а в другому таймі – ще два.

Перемога 6:0 стала найбільшою для "Сельти" в чемпіонатах Іспанії за останні 66 років! У 1954 році команда розбила "Атлетіко" з рахунком 8:1. Правда, варто зауважити, що з 27-ї хвилини "Алавес" грав у меншості після вилучення Агіррегабірії. На той момент рахунок вже був 2:0. Двічі господарі реалізовували 11-метрові, а Рафінья на 40-й і 41-й хвилинах встиг оформити дубль.

Перемога дозволила "Сельта" піднятися на 16-й рядок і відірватися на чотири очки від "Мальорки", яка на 18-й позиції знаходиться в зоні вильоту. Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 30-го туру чемпіонату Іспанії.

Дивіться, як "Сельта" боролася з "Манчестер Юнайтед" в єврокубках і здобула в гостях почесну нічию