Сенсаційний дебют сільського "Колоса" в Європі: українська команда вибила з боротьби греків

17 вересня 2020, 22:52
Всі голи в поєдинку були забиті вже у другому таймі

"Колос" / Фото: Офіційний сайт ФК "Колос" Ковалівка

Оце так дебют в єврокубках видав український "Колос". Команда з невеликого села Ковалівка в Греції вибила з турніру місцевий "Аріс" і продовжить боротьбу за груповий раунд Ліги Європи – 2:1. Але ж ми писали, що українські клуби нечасто програвали дебют в Європі.

Свій європейський дебют "Колос" почав без титулованого новачка Євгена Селезньова. А вже на першій хвилині нападник "Аріса" Лопес у боротьбі за верховий м'яч зіткнувся головою з Гавришем й отримав розсічення. Однак зміг продовжити матч, незважаючи на кров.

Початок поєдинку українська команда проводила другим номером в розрахунку на швидкі контрвипади. А ось господарі йшли вперед великими силами і створили кілька небезпечних моментів. Та чудово діяв у воротах Волинець. А коли після удару зі штрафного Матільї був безсилий голкіпер "Колоса", за гостей зіграла хрестовина.

У "Колоса" був моментище на 33-й хвилині. Антюх відібрав м'яч у суперника, прорвався по флангу і прострілив у штрафний. М'яч після рикошету ліг на голову Смирнова, який пробивав з близької відстані, але встиг відреагувати голкіпер "Аріса".

Проте першими у цій зустрічі забили футболісти з Ковалівки. На 47-й хвилині Новак оформив дебютний гол "Колоса" в єврокубковій історії! Андрій головою вколотив м'яч у сітку після подачі зі штрафного.

Грецька команда відігралася буквально через 10 хвилин. Гама підхопив м'яч після невдалого прострілу з флангу і ударом з лінії штрафного майданчика пробив таки Волинця – 1:1.

Але дебютанта не надломив такий поворот подій – останнє слово залишилося за українським колективом. Богданов завдав удару по воротах, з яким впорався Хуліан. Однак зафіксувати м'яч він не зумів, а на добивання встиг Антюх, який зробив рахунок – 2:1.

Тепер за тиждень у третьому раунді кваліфікації підопічні Руслана Костишина на виїзді зіграють з хорватською "Рієкою".