Сельский клуб "Колос" из Киевской области пробился в футбольную Премьер-лигу

8 червня 2019, 19:07
Команда з села з населенням в 1,6 тисячі осіб зіграє у вищому дивізіоні чемпіонату України

У вищому дивізіоні чемпіонату України з футболу з'явиться команда, яка представляє село з населенням трохи більше півтори тисячі осіб! Клуб "Колос" з Ковалівки Васильківського району Київської області в цьому сезоні посів друге місце в Першій лізі і отримав право зіграти в "стикових" матчах з передостанньою командою Прем'єр-ліги – "Чорноморцем". Перший матч в Одесі завершився внічию 0:0, а в другому, який пройшов в суботу в Ковалівці, господарі змогли перемогти 2:0 і забезпечити собі вихід в Прем'єр-лігу!

Дублем відзначився досвідчений Віталій Гавриш, який пограв раніше в декількох клубах Прем'єр-ліги. Обидва м'ячі він забив у другому таймі з пенальті. Цікаво, що ще в першому таймі "Колос" міг виходити вперед, але тоді 11-метровий не зміг реалізувати Володимир Лисенко: голкіпер "Чорноморця" вгадав напрямок удару і парирував його.

Пізніше сьогодні визначиться ще один переможець "стикових" ігор за право зіграти в Прем'єр-лізі.

Онлайн матчу "Волинь" – "Карпати" за місце в еліті українського футболу

Види села Ковалівка Васильківського району Київської області, де базується клуб "Колос":

Нагадаємо, що в сезоні 2018/19 чемпіонат України виграв "Шахтар". Також команда Паулу Фонсеки стала переможцем Кубка України, обігравши в фіналі "Інгулець" з рахунком 4:0.