Селезньов врятував свій клуб від поразки в чемпіонаті Туреччини

28 січня 2018, 19:05
Українець забив другий м'яч за нову команду

Український нападник Євген Селезньов став героєм "Акхісар Беледієспора" в матчі проти "Антальяспора" (1: 1) в чемпіонаті Туреччини.

У домашньому для себе поєдинку "Акхісар Беледієспор" пропустив на 21-й хвилині і програвав до самого кінця зустрічі.

Однак на першій компенсованій до гри хвилині відзначився Селезньов, що з'явився в матчі на заміну на початку другого тайму. Українець відмінним чином склався в штрафному майданчику суперника і розстріляв воротаря фактично в упор.

Відзначимо, що це другий гол Селезньова у третьому матчі за "Акхісар Беледієспор". П ерший гол
Селезньов забив гол в дебютному матчі за новий клуб і вивів його в 1/4 Кубка Туреччини.

Нагадаємо, 5 січня Селезньов перейшов в "Акхісар Беледієспор" в статусі вільного агента . Угода з клубом розрахована на 2,5 роки .

Перед цим Селезньов розірвав контракт з "Карабюкспором", кольори якого він захищав з січня 2017 року. До цього він встиг відіграти в 15 матчах і забити два м'ячі . Також на його рахунку була одна результативна передача .