Секрет 30 хвилин в матчах з топ-збірними Європи розкрив капітан України, який хворіє

15 жовтня 2020, 16:10
Андрій Пятов вважає, що по сильних суперниках ми можемо вдарити саме організацією

Україна - Іспанія / Фото: Reuters

Капітан збірної України Андрій Пятов, який пропускав останні три матчі через позитивний тест на коронавірус, розкрив секрет успіху в боротьбі з провідними командами Європи. Нагадаємо, що в 4-му турі Ліги націй "Синьо-жовті" вперше в історії переграли Іспанію 1:0, реабілітувавшись за розгром в Мадриді у вересні (0:4).

"З такими топовими командами – і це показала гра з тієї ж Португалією, – якщо ти не пропускаєш гол в перші півгодини матчу, то змушуєш суперника зменшувати темп, поспішати в плані роботи з м'ячем. Якщо ти витримуєш ці 30 хвилин, тоді тобі легше і можеш розраховувати вже на іншу гру", – вважає Пятов.

Україна – Іспанія / Фото: Reuters

Воротар "Шахтаря" згадав, що на виїзді з Іспанією у другому турі Ліги націй збірна України отримала гол вже на 3-й хвилині. І в тій ситуації було важко боротися з іспанцями на їхньому полі, оскільки за індивідуальною майстерністю вони вищі за нас. "Але ми можемо вдарити саме організацією, якщо витримаємо перші 30 хвилин, – переконаний Пятов. – І це показала домашня зустріч з Іспанією".

Олександр Зубков потріпав захист Іспанії / Фото: Reuters

"Перший тайм проти Іспанії в Києві добре перебудовувалися. Були помилки в захисті, але десь виручав Жора Бущан. На другий тайм вийшли більш розкутими, видихнули, що можна грати. Створили пару моментів, зловили Іспанію на контратаці, забили гол і знову організовано оборонялися.

Був проведений величезний обсяг роботи на кожній позиції. Але поки з топ-командами ми можемо грати тільки так – без м'яча. Ми хочемо грати з м'ячем, але поки у нас такої можливості немає. Неможливо грати з топами першим номером. Значить, будемо організовано грати другим", – підсумував Пятов на зустрічі "Експерт-клубу".

Андрій Ярмоленко і Андрій Пятов / Фото: Reuters

Раніше гравець збірної України Караваєв посміявся над помилками іспанських журналістів в написанні прізвищ гравців української збірної. "Тепер вони добре їх запам'ятають", – говорить Олександр.