Сьомий трофей Зінченка з "Манчестер Сіті"! "Городяни" обіграли у фіналі Кубка ліги "Астон Віллу"

1 березня 2020, 20:44
Український легіонер провів весь матч на "Вемблі", посприявши перемозі своєї команди

Олександр Зінченко / Фото: Getty Images

У Лондоні на стадіоні "Вемблі" відбувся фінал Кубка англійської ліги. "Манчестер Сіті" обіграв "Астон Віллу" 2:1, завоювавши трофей. Весь матч у переможців провів українець Олександр Зінченко.

Для українця Олександра Зінченка це вже сьомий трофей у складі "Манчестер Сіті". Раніше 23-річний футболіст двічі ставав чемпіоном Англії, а також двічі вигравав Кубок ліги і ще по разу – Кубок Англії і Суперкубок Англії.

Астон Вілла – Манчестер Сіті – 1:2
Голи
: Самата 41 – Агуеро 20, Родрі 30
Астон Вілла: Нюланд – Гільберт, Енгельс, Мінгс, Таргетт – Дуглас Луїс, Накамба, Ель-Мухамаді (Трезеге 70) – Гріліш, Самата (Девіс 80), Ель-Газі (Хуріхейн 70)
Манчестер Сіті: Браво – Уокер, Стоунз, Фернандіньо, Зінченко – Гюндоган (де Брейне 58), Родріго, Фоден – Д.Сілва (Б.Сілва 77), Агуеро (Жезус 83), Стерлінг
Попередження: Ель-Мухамаді 67, Накамба 72, Мінгс 90 + 3 – Стерлінг 57, Родрі 60

Олександр Зінченко святкує гол "МанСіті". Фото – Getty Images

Олександр Зінченко проти "Астон Вілли". Фото – Reuters

Статистика матчу "Астон Вілла" – "Манчестер Сіті"

Крім того, в нинішньому сезоні Олександр Зінченко претендує на виграш з "Манчестер Сіті" Ліги чемпіонів. Нагадаємо, в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ "МанСіті" обіграв на виїзді "Реал" з рахунком 2:1.Зінченко в тому поєдинку на поле не вийшов, але має непогані шанси зіграти в матчі-відповіді проти мадридців 17 березня – враховуючи дискваліфікацію свого конкурента в боротьбі за позицію лівого захисника, француза Менді.

Огляд матчу "Реал" – "Манчестер Сіті" (1:2)