Сьома поспіль суха перемога "гірників": огляд матчу "Верес" – "Шахтар" – 0: 2

7 квітня 2018, 18:18
Голи і моменти поєдинку 26 туру української Прем'єр-ліги

Верес - Шахтар - 0:2

У 26 – му турі української Прем'єр – ліги"Шахтар" на виїзді зустрічався з "Вересом". До Львова " гірники " приїхали в статусі лідера чемпіонату і з рекордною серією : в шести останніх матчах чемпіонату у команди Паулу Фонсека шість великих перемог із загальним рахунком 22 : 0 .

1-й тайм "Верес" – "Шахтар" – 0:1

"Шахтар" почав впевнено і в першому таймі жодного разу не дав засумніватися в своїй ігровій перевазі. Дебютний гольовий момент біля воріт рівнян виникло під кінець чверті години зустрічі: Ярослав Ракицький підключився до атаки і метрів з 25 пальнув з лівої, але м'яч влучив у штангу. "Верес" відповів гострим випадом, який, втім, обернувся проти господарів. Андрій Пятов відбив небезпечний удар Куліша, Фред м'яч підібрав і запустив в контратаку Тайсона, капітан втік один на один з Бандурою і переграв воротаря – 0: 1. "Помаранчево-чорні" не зменшили обертів і створили три хороші можливості протягом декількох хвилин. Так, Бандура відбив щільний удар Петряка, слідом простріл Ісмаїлі на дальній штанзі готовий був замикати Дентіньо, але передачу перервав Борзенко, і тут же Алан Патрік здорово пробив здалеку в дев'ятку – ще один сейв голкіпера.

2-й тайм: перший м'яч Хочолави, дебют Додо

Після перерви господарі стали набагато активніше і змогли створити кілька моментів біля воріт донеччан. Особливо настирливим був Руслан Степанюк. Спочатку він вискочив один на один за місцем лівого інсайда, але переможцем дуелі вийшов Андрій Пятов, потім хавбек "Вереса" перекинув м'яч через голкіпера і зовсім трохи не влучив у дальній кут. "Гірники" відповіли красивою перепасовкою Марлоса і Феррейри, але без завершального удару. А ось на 79-й хвилині все ж подвоїли рахунок: Марлос подав кутовий справа, Хочолава спокійно прийняв м'яч на лінії воротарського і потужним ударом розстріляв сітку за спиною Бандури – 0: 2. У кінцівці у Западні був шанс розмочити Пятова, але свого партнера підстрахував Ракицький – захисник став на шляху м'яча. Паулу Фонсека протягом другого тайму використовував всі три заміни, випустивши Дмитра Гречишкіна, Олександра Зубкова і бразильця Додо, для якого це був дебютний матч в помаранчево-чорній футболці.

2 : 0 – " Шахтар " обіграє " Верес " , здобуваючи сьому поспіль суху перемогу в чемпіонаті .

Сьогодні в центральному поєдинку 26 туру Прем'єр – ліги"Динамо" розгромило "Зорю" – 4:0. А вже в наступному турі , 14 квітня, в Харкові " Шахтар " і " Динамо " зійдуться в очному протистоянні .

"Верес" (Рівне) – "Шахтар" (Донецьк) – 0:2 (0:1)
Голи: 0:1 Тайсон (24), 0:2 Хочолава (79)