Себастьян Феттель збив птаха на тренуванні перед Гран-прі Німеччини

27 липня 2019, 15:59
Німецький гонщик показав третій результат під час вільних заїздів

/ Фото: AFP

Сьогодні гонщики Формули-1 з ранку брали участь у третій вільній практиці напередодні Гран-прі Італії. Під час свого заїзду пілот "Феррарі" Себастьян Феттель зачепив колесом птаха. Машині в інциденті не постраждала, а ось що трапилося з птахом не зовсім ясно, він зник з поля зору операторів.

За підсумками третьої практики Феттель посів третє місце, а виграв заїзди його напарник Шарль Леклер. Між двома гонщиками "Феррарі" розмістився Макс Ферстаппен з "Ред Булл".

Як повідомлялося раніше, в Формулі-1 сталася безглузда аварія: Грожан розбив машину на піт-лейн. Гонщик "Хааса" зламав антикрило, але зміг продовжити вільні заїзди.

Також ми писали, що оприлюднений рейтинг заробітків у Формулі-1. Першу сходинку посів діючий чемпіон світу та лідер нинішнього сезону Ф-1 Льюїс Хемілтон. Дохід британця в 2019 році склав 42 мільйони євро (в перерахунку на нашу валюту – понад мільярд гривень), причому приблизно п'ята частина цієї суми – це надходження від спонсорських контрактів.