Зроблено в Китаї: відеопомічник арбітра визначав офсайд за допомогою аркуша паперу, але помилився

30 березня 2019, 20:15
Асистенти рефері біля моніторів використовували підручні засоби для визначення поза грою

У Лізі Європи досі немає VAR, а в першій китайській лізі є. Ось тільки він не зовсім досконалий. У другому таймі матчу між командами "Шанхай Шеньсінь" – "Хейлоньянг" стався спірний епізод. Суддя понадіявся на відеопомічника, після чого почалося несподіване – в комп'ютерній програмі не виявилося лінії для визначення офсайду. Тоді асистент визначив офсайд на око – за допомогою аркуша паперу.

Гол не було зараховано, але на повторі навіть без папірця чітко видно, що ніякого положення поза грою не було і взяття воріт повинно бути зараховано. У підсумку "Шанхай Шеньсінь" виграв зустріч з рахунком 2: 1. Також відзначимо, що гості з 32-ї хвилини грали в меншості.

Раніше ми писали, що курйоз з Іспанії: арбітр звернувся за допомогою до VAR, а там нікого не виявилося. Помічники рефері сидять в спеціальній кімнаті, але цього разу в ній нікого не виявилося.

Також ми писали, що в чемпіонаті Німеччини футболіст непомітно вдарив суперника в пах і отримав червону картку. Система відеодопомоги допомогла арбітру прийняти правильне рішення в матчі "Фортуна" – "Нюрнберг".