Збірні Гондурасу і Австралії зіграли внічию у відборі на ЧС-2018

11 листопада 2017, 10:02
У першому стиковому поєдинку забитих голів не було

Без голів. Фото AFP

У першому міжконтинентальному стиковому матчі ЧС -2018 футболісти збірних Гондурасу і Австралії зіграли внічию . Зустріч , що відбулася в місті Сан – Педро – Сула ( Гондурас ) , завершилася без забитих м'ячів – 0 : 0 .

Матч-відповідь пройде 15 листопада в австралійському Сіднеї . Переможець протистояння отримає пряму путівку на мундіаль .

Нагадаємо , що вчора відбувся матч плей – офф ЧС -2018 в європейській зоні. Збірна Швеції на своєму полі мінімально обіграла команду Італії- 1:0. Переможний гол на 61 -й хвилині забив Якоб Юханссон . Матч-відповідь відбудеться 13 листопада в Мілані .

Нагадаємо, що в першому стиковому матчі ЧС-2018 збірна Хорватії на своєму полі розгромила команду Греції – 4:1. У складі переможців відзначилися Лука Модріч ( 13-а хвилина , з пенальті ) , Нікола Калинич ( 19 ) , Іван Перішич ( 33 ) і Андрій Крамаріч ( 49 ) . У греків гол забив Сократіс Папастатопулос ( 30 ) .

А збірна Швейцарії на виїзді обіграла команду Північної Ірландії- 1:0. Єдиний гол в матчі на 58 -й хвилині забив Рікардо Родрігес , реалізувавши сумнівний пенальті .