Збірну України розгромили на чемпіонаті світу

15 квітня 2019, 16:30
Після мінімальної поразки від Франції наші хокеїсти були розбиті данцями

Збірна України з хокею програла і другий матч юніорського чемпіонату світу в Дивізіоні IA, який в цими днями проходить у французькому Греноблі. Після поразки від господарів льоду французів в овертаймі, яку наша команда зазнала напередодні, в понеділок вона була розгромлена датчанами – 2:6.

Початок матчу вийшов удалим для команди Олега Тимченка: уже на 5-й хвилині при грі в більшості їй вдалося відкрити рахунок – відзначився захисник Денис Матусевич. Однак у подальшому все в українців пішло наперекосяк – вони тільки й встигали діставати шайбу зі своїх воріт.

6:2 – Хансен (Рубенак) – 36:54,

Воротарі: Ніссен – Сердюк (Сушак, 24:39).

Україна: Сердюк (Сушак); Будько – Кругляков, Євтухов – Матусевич, Ратушний – Сисак, Остапюк – Панков; Тимченко – Брага – Целогородцев, Дуюн – Середницький – Чіканцев, Панченко – Попережай – Абаджян, Садовіков – Болотін – Борисов.

Далі наша команда зіграє з Казахстаном (17 квітня), Німеччиною (18 квітня) і Норвегією (20 квітня). У топ-дивізіон чемпіонату світу вийдуть дві найкращих команди групи. Але наші шанси стати одним з двох щасливчиків тепер стали примарними.

Нагадаємо, днями "Донбас" став чемпіоном України з хокею. У фінальному поєдинку донеччани обіграли херсонський "Дніпро".

Раніше ми розповідали, як мотиваційна мова тренера "Коламбуса" допомогла його гравцям встановити історичне досягнення."Коламбус" на виїзді переміг "Тампа Бей" з рахунком – 4:3. І став шостим в історії плей-офф клубом, який виграв матч у переможця регулярного чемпіонату після того, як відіграв не менше трьох шайб.