Збірну України понизили в класі після п'яти поспіль поразок на чемпіонаті світу

20 квітня 2019, 19:23
Юніорська збірна України програла всі матчі чемпіонату світу Дивізіону 1А і знизилася до Дивізіону 1В

/ Фото: uhl.com.ua

У французькому Греноблі відбувся заключний тур юніорського чемпіонату світу в Дивізіоні 1А. Раніше українська команда тричі поступилася суперникам в основний час, однак змогла завоювати один турнірний бал у матчі проти французів. Сьогодні суперником нашої збірної стали однолітки з Норвегії.

Уже в першому періоді норвежці відкрили рахунок завдяки результативним діям Сендер Фроберга, який влучив у ворота українців на 10-й хвилині матчу. На початку другої двадцятихвилинки нападник Святослав Тимченко з передачі Олексія Болотіна повернув статус-кво в поєдинку, проте під кінець другого періоду команда Норвегії знову вийшла вперед – гол в активі Філіпа Граната.

У вирішальному часовому відрізку на 42-й хвилині матчу Богдан Середницький з асиста Болотіна знову добув для українців шанс поборотися за збереження прописки в Дивізіоні IA і зрівняв рахунок зустрічі. Українським хокеїстам вдавалося весь період стримувати суперників, але на останніх секундах гри Маттіас Бренне Хальворсен таки зумів вразити ворота Назарія Сушака і вирвати перемогу для своєї команди в основний час.

Таким чином підопічні Олега Тимченка зазнали п'ятої поразки на світовій першості, і в наступному сезоні будуть виступати в Дивізіоні ІВ.

Норвегія U18 – Україна U18 3:2 (1:0; 1:1; 1:1)

Шайби: 1:0 Фроберг (Гранат – більш.), 9:47. 1: 1 Тимченко (Болотін, Матусевич), 27:51. 2: 1 Гранат (Енгебратен, Хальворсен – більш.), 38:55. 2: 2 Середницький (Болотін больш.), 41:34. 3: 2 Хальворсен (Локкеберг, Фроберг), 59:53.

Україна U18: Сушак (Сердюк); Кругляков – Будько, Матусевич – Панков, Ратушний – Сисак, Євтухов – Остапюк; Абаджян – Дуюн – Середницький, Тимченко – Борисов – Болотін, Попережай – Садовиков – Чіканцев, Панченко, Брага.

Нагадаємо, що раніше у квітні "Донбас" став чемпіоном України з хокею. У фінальному поєдинку донеччани обіграли херсонський "Дніпро".