Збірну Росії поставили на коліна в Москві: 0: 3 від бразильців

23 березня 2018, 20:06
Господарі чемпіонату світу на своєму полі в товариському матчі розгромлені збірною Бразилії

Воротар збірної Росії Ігор Акінфєєв. фото AFP

Збірна Росії, яка буде господарем чемпіонату світу 2018 року, провела перший спаринг у цьому році. Суперником була збірна Бразилії.

У першому таймі поєдинку в Москві глядачі голів не побачили. У дебюті другого стандартне положення збірної Бразилії призвело до удару головою в кут – воротар Ігор Акінфєєв відбив перед собою, а Міранда добив м'яч у сітку. Цікаво, що за хвилину до гола лише диво врятувало російську збірну від взяття воріт – м'яч після рикошету від захисника потрапив у голову Акінфєєва.

На 62-й хвилині Феліпе Коутіньо реалізував 11-метровий. А через п'ять хвилин Вілліан обіграв двох захисників на правому фланзі і віддав передачу точно на голову Пауліньо, який свій шанс не упустив. Забивши три голи за 13 хвилин в старті другого тайму, Бразилія продовжила атакувати, але більше м'ячі у ворота Акінфєєва не влітали.

"У першому таймі набігалися, втратили багато сил в своїх атаках, втомилися у другому. За рахунок чого можемо додати в найближчі три місяці? Не можу поки сказати. Тренери повинні розібрати гру і зробити висновки", – сказав після матчу центральний захисник російської збірної Ілля Кутєпов.

Відзначимо, що о 21:00 в Іспанії пройде матч за участю команди Андрія Шевченка: онлайн-трансляція Україна – Саудівська Аравія вже йде на нашому сайті.