Збірну Бельгію проти України поведе напівглуха чемпіонка НБА

14 листопада 2019, 16:34
Сьогодні наша жіноча національна команда починає відбірковий турнір Євробаскету-2021

Сьогодні жіноча збірна України з баскетболу стартує в кваліфікації чемпіонату Європи 2021 року. У дебютному матчі "синьо-жовті" зустрінуться в Шарлеруа з командою Бельгії. До речі, учора в Кубку Європи серед чоловіків в українському протистоянні "Дніпро" виграв удома у "Київ-Баскета".

Українська збірна під керівництвом сербського тренера Срджана Радуловича прилетіла до Бельгії вчора і відразу ж провела вечірнє тренування. Виступати наші дівчата будуть в оновленому складі, багатьох легіонерів-"мастодонтів" нині в складі нема. У господарів же – бойова заявка, серед них дві свіжоспечені чемпіонки Національної баскетбольної асоціації – Емма Мессеман і Кім Местдаг.

Читайте про те, як збірна України оновлює склад.

Особливу увагу звертає на себе 25-річна Емма, яка з дитинства страждає на 50-відсоткову втрату слуху. Однак своєю працьовитістю і талантом вона домоглася звання найкориснішого гравця "Фіналу чотирьох" жіночої Євроліги з російським клубом з Єкатеринбурга, двічі вигравши з ним турнір. А минулого літа потрапила на перші шпальти навіть загальнонаціональних видань США, сяючи в НБА і завоювавши з "Вашингтоном" звання чемпіонів.

Так що завдання в української команди в Шарлеруа непросте. Зустріч розпочнеться о 21:30, а транслюватиме її в прямому ефірі канал XSport. Раніше ми писали, що суперницями українок будуть збірні Бельгії, Португалії, Фінляндії .

Дивіться сюжет про те, як наша молодіжна чоловіча збірна стала другою на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3