Збірній США дозволили заново пробігти естафету 4x100 метрів на Олімпіаді-2016

18 серпня 2016, 21:38
Команда була дискваліфікована за втрату палички, але спортсменка стверджує, що її штовхнули

Фото AFP

Апеляційне журі Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) дозволило жіночій збірній США пробігти кваліфікацію естафети 4 по 100 метрів на Олімпіаді ще раз, після того, як спортсменки втратили естафетну паличку на дистанції і фінішували останніми, повідомляє олімпійська служба новин.

Інцидент із втратою палички стався перед передачею естафети на другому етапі. Еллісон Фелікс заявила про те, що опонентка штовхнула її під час передачі естафети.

Команда США матиме можливість пробігти дистанцію ще раз. Щоб пройти кваліфікацію Ігор у Ріо-де-Жанейро, спортсменкам потрібно фінішувати за час, менший, ніж 42,7 секунди.

Якщо американки кваліфікуються у фінал, то витіснять китаянок з вирішального забігу, адже ті посіли останнє восьме місце.