Збірна України завоювала "бронзу" на чемпіонаті світу в Казані

21 липня 2014, 18:48
Наші шаблістки програли в півфіналі американкам і в матчі за третє місце переграли італійську команду

Фото AFP

Жіноча збірна України з фехтування шаблею, яка минулого року виграла чемпіонат світу, але в понеділок на світовій першості-2014 в Казані поступилася в півфіналі американкам, успішно провела матч за третє місце проти команди Італії.

Українки Аліна Комащук, Ольга Харлан та Олена Вороніна (також серед запасних у нас значилася Ольга Жовнір) успішно провели свої перші бої проти італійських шаблісток, повівши 15:9. Проте потім ні у Комащук, ні у Вороніної справи не ладналися. Національну команду, по суті, довелося тягнути на собі Харлан, раніше в Казані виграла своє друге золото в індивідуальних змаганнях з фехтування шаблею.

Так, чемпіонка світу спочатку повернула Україні перевагу після протистояння з Іреною Веккі – 30:29. А в заключній дев'ятый сутичці проти Роселли Грігоріо, що починалася за рахунку 35:40 на користь Італії, Харлан вирвала для нашої збірної бронзові медалі. Матч завершився перемогою школи української жіночої шаблі – 45:42.

"Бронза" нашої команди шаблісток стала третьою медаллю збірної України після золотої нагороди Харлан та бронзовою – шпажистки Яни Шемякіної.