Збірна України вийшла у фінал чемпіонату світу з баскетболу 3 на 3

15 жовтня 2016, 15:23
Наші баскетболістки переграли команду Іспанії

Жіноча збірна України перемогла команду Іспанії в півфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 – 19:15.

На початку поєдинку після п'яти безрезультатних атак іспанки зуміли відкрити рахунок. На це відразу двоочковим відповіла Зарицька. Ще через півхвилини Український додали два бали. За чотири хвилини гри іспанки наздогнали наших дівчат – 5: 5.

В середині ігрового часу іспанки намагалися не відпускати українок вперед. Але два точних дальніх кидка Зарицької все ж дали нам перевагу – 12: 9. Згодом Завидна з-за дуги збільшила рахунок ще на два бали. За три хвилини до кінця ми вже мали шість очок переваги.

У хвилину іспанки зуміли відіграти два очка. І ще два пройшли зі штрафних. Дві швидкі комбінації українок дозволили збільшити перевагу до чотирьох очок. І суперниці відповіли двоочкових. І неймовірне влучання Зарицької на останніх секундах остаточно заспокоїло суперниць.

У фіналі збірна України зіграє проти Чехії, яка в півфіналі перемогла США – 21:18. Початок фінального матчу о 15:30.