Збірна України виграла Кубок Лобановського

5 червня 2019, 20:15
У фінальному матчі наша молодіжка обіграла Ізраїль

Українці святкують гол у ворота Ізраїлю / Фото: ФФУ

Сьогодні в Києві завершився міжнародний футбольний турнір Кубок Валерія Лобановського. У ньому брали участь молодіжні збірні (U21) України, Кіпру, Болгарії та Ізраїлю.

Онлайн матчу Португалія – ​​Швейцарія в Лізі націй

Позавчора в півфіналах Україна впевнено обіграла Кіпр – 3: 0, а Ізраїль здолав у серії післяматчевих пенальті Болгарію – 1: 1 (6: 5).

Фінальний матч з ізраїльтянами важко давався для нашої команди. Вже на 37-й хвилині вона залишилася в меншості. Артем Козак отримав червону картку за удар суперника ліктем. Гості володіли ініціативою і проводили небезпечні атаки, але збірній України вдалося вирвати перемогу. Вийшовши на заміну, Михайло Мудрик забив переможний м'яч на 69-й хвилині. Перемога підопічних Руслана Ротаня – 1: 0 і трофей залишається в Україні.

У фінальному матчі наша команда грала в такому складі: Білик, Бабогло, Чеберко, Лебеденко (Стецьков, 60), Топалов (Ледньов, 87), Козак, Алібеков (Биков, 46), Кожушко, Смирний (Мудрик, 60), Милованов, Білошевський.

Бронзовим призером турніру стала збірна Болгарії, яка в матчі за третє місце переграла Кіпр в серії пенальті – 0: 0 (5: 4).