Збірна України в непростому матчі обіграла Португалію у відборі на Євробаскет

17 листопада 2019, 20:22
Наша жіноча команда після поразки в Бельгії здобула перемогу в Харкові

Сьогодні ввечері жіноча збірна України з баскетболу здобула першу перемогу у відбірному турнірі чемпіонату Європи 2021 року. У харківському Палаці спорту "Локомотив" підопічні сербського наставника Срджана Радулович не без проблем впоралися з командою Португалії – 72:60. Нагадаємо, в четвер в першому матчі кваліфікації Україна програла бельгійці з гравцями НБА в складі в Шарлеруа.

Сьогодні для українок все починалося добре, тим більше повернулася до складу отримала в Бельгії травму капітан і головний снайпер Аліна Ягупова. Наші виграли перші дві чверті 21: 9 і 25:19. Однак потім пішов провал у третій 10-хвилинці – 9:18. Кінцівка вийшла досить нервовою, але "синьо-жовті" виграли останню чверть 17:14, а з нею і весь матч. До речі, його можна подивитися повністю.

Очікувано найрезультативнішою у господарів виявилася Аліна Ягупова (№23), настріляв за 33 хвилини 29 очок. У гостей 19 балами відповіла Софія Сілва.

Тепер відбіркова кампанія Євробаскету-2021 бере річну (!) Паузу. У третьому турі українки візьмуть Фінляндію аж 12 листопада 2020 року.

Дивіться сюжет, як молодіжна збірна України з баскетболу 3х3 стала другою на чемпіонаті світу.