Збірна України в матчі-відкритті волейбольного Євро-2017 програла Росії

22 вересня 2017, 16:57
Переможець в першому матчі чемпіонату Європи визначився тільки на тай-брейку

Фото facebook.com/fvu.in.ua

Жіноча збірна України з волейболу в матчі-відкритті Євро-2017 зустрічалася з діючими чемпіонками континенту і головними фаворитками поточного турніру командою Росії.

Перший сет виграли росіянки (25:18), а наступний вже завершився на користь українок (25:20). У третьому сеті наші дівчата лише трохи поступилися супернику (23:25), але зуміли перевести гру на тай-брейк, вигравши четверту партію (25:23).

У вирішальній партії росіянки відразу вийшли вперед, але українки змогли зрівнятися на позначці 9:9. Після тайм-ауту росіянки знову пішли у відрив, але тільки з другої спроби зуміли реалізувати матч-пойнт. Підсумковий рахунок матчу Україна – Росія – 2: 3 (18:25, 25:20, 23:25 25:23, 13:15)

Напередодні старту турніру лідер нашої команди Ірина Трушкіна розповіла, що з росіянками грати важко через їх антропометричні дані, але вони готові "пролазити навіть під пахвами у суперниць".

Наступний матч збірна України проведе в суботу, 23 вересня. Суперником наших дівчат стане команда Болгарії.

Нагадаємо, що в цьому сезоні жіноча збірна України виграла Євролігу, повторивши досягнення наших хлопців.