Збірна України дізналася суперників у Кубку Девіса

6 лютого 2019, 19:27
Переможець цієї зустрічі зіграє в кваліфікації Світової групи 2020 року

/ Фото: Twitter

Сьогодні відбулася церемонія жеребкування змагань у Першій групі Євро-Африканської зони Кубка Девіса. У вересні збірну України очікує виїзний матч з командою Угорщини. Нагадаємо, що Україна при жеребкуванні не потрапила до числа сіяних. Переможець цієї зустрічі зіграє в кваліфікації Світової групи 2020 року.

У вересні наші тенісисти обіграли Португалію. Героєм тих зустрічей став перша ракетка України Сергій Стаховський. Він виграв обидві одиночні зустрічі і допоміг здобути перемогу в парній.

Нагадаємо, що сьогодні збірна України з поразки стартувала в Кубку Федерації. Наші тенісистки поступилися шведкам – 1:2. Завтра українки зіграють з Болгарією.

Цього року розіграш Кубка Федерації відбувається за новим регламентом. Тепер відразу кілька збірних грають між собою, а всі матчі приймає одна країна. Переможець такої групи пройде до плей-офф Другої світової групи, який відбудеться 20-21 квітня 2019 року. Детальніше про формат і розповів капітан української збірної Михайло Филима.

Нагадаємо, що раніше Федерація тенісу України звинуватила Еліну Світоліну в тому, що вона не хоче грати за збірну України через низькі гонорари.