Збірна України зіграє з Південною Кореєю у фіналі чемпіонату світу

12 червня 2019, 00:20
У півфінальному поєдинку корейці обіграли Еквадор

/ Фото: AFP

Збірна Південної Кореї стала другим фіналістом молодіжного чемпіонату світу-2019, який проходить у Польщі. У півфінальній зустрічі корейці мінімально обіграли збірну Еквадору – 1:0. Переможний гол на 39-й хвилині забив Джун Чой.

Нагадаємо, що вперше в своїй історії молодіжна збірна України, вік до 20 років, зіграє у фіналі чемпіонату світу з футболу. Сьогодні у півфінальному поєдинку наша команда обіграла Італію – 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий на 65-й хвилині, коли простріл Коноплі замкнув з меж штрафного Булеца.

"Я дуже щасливий, що ми перемогли. Задоволений хлопцями – це їхня перемога. Задоволений і своїми помічниками, адже тренерсько-адміністративний штаб дуже багато працював. Вони разом зробили це. Також хотів би привітати наших уболівальників. Якщо ми потішили когось в Україні , то будемо дуже щасливі", – заявив після матчу головний тренер нашої команди Олександр Петраков.

Фінальний матч чемпіонату світу Україна – Південна Корея відбудеться 15 червня у Лодзі. Початок о 19:00 за київським часом.

До речі, 10 червня у відборі на Євро-2020 збірна України мінімально обіграла Люксембург. Переможний гол вже в дебюті зустрічі забив Роман Яремчук. На літню перерву наша команда пішла лідером своєї групи.