Збірна України з розгромом вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу з міні-футболу

8 жовтня 2019, 12:33
Наші спортсмени розібрали на запчастини команду Гани з рахунком 8:0

На чемпіонаті світу з міні-футболу, що проходить в Австралії, збірна України пробилася вже до чвертьфіналу. Сьогодні вранці за київським часом у матчі 1/8 фіналу наша команда зустрічалася з суперниками з Гани. Рівної боротьби не вийшло, українці виявилися на голову сильнішими за африканців – 8:0. Раніше наші успішно подолали групову стадію, здобувши дві перемоги і раз програвши.

Хет-триком у складі "синьо-жовтих" відзначився Андрій Хомін, дублем – Віталій Харченко, по м'ячу забили Віктор Цой, Євген Андрієнко та Євген Заєць.

Раніше ми писали, що наша збірна вирушила на турнір у неповному складі, оскільки багатьом гравцям відмовили в отриманні віз.

Коротко нагадаємо, що за вид спорту міні-футбол. Це гра на відкритому стадіоні (на відміну від футзалу) з синтетичним покриттям розміром до 30 на 50 метрів. Команди грають у форматі 5 на 5 плюс воротарі. Крім того, в футзал грають м'ячем четвертого розміру, в міні-футбол – п'ятого. У міні-футболі грають два тайми по 20 хвилин. Це брудний ігровий час – відлік не зупиняється під час аутів та інших зупинок гри.

Тим часом, збірна України з футболу готується до відбіркових поєдинків Євро-2020, в яких зіграє проти Португалії та Литви. У Києві чекають приїзду Кріштіану Роналду і Ко. Згадаймо, як зоряний гравець проявив себе в попередній зустрічі із Сербією.