Збірна України з поразки стартувала на чемпіонаті світу з хокею в Києві

22 квітня 2017, 15:56
Українські хокеїсти в стартовому матчі на ЧС-2017 програли команді Угорщини – 3: 5

ЧС в Дивізіоні 1А. Україна -

Збірна України з хокею провела перший матч на домашньому чемпіонаті світу, який стартував в київському "Палаці Спорту". У першому турі наші хокеїсти програли команді Угорщини, яка в минулому сезоні грала в топ-дивізіоні, з рахунком 3: 5.

У першому періоді Микита Буценко пробив в штангу воріт збірної Угорщини і арбітри матчу навіть переглядали повтор, щоб точно визначити, чи було взяття воріт. Не було. Через десять хвилин аналогічну перевірку судді зробили вже після удару в штангу у виконанні наших суперників.

Першу шайбу на турнірі закинув Сергій Кузьмик з "Кременчука", але вже через хвилину Іштван Барталіш рахунок зрівняв – 1: 1.

У другому періоді фактично перша атака збірної Угорщини призвела до взяття воріт Едуарда Захарченка. В середині періоду Микита Буценко ( "Донбас") реалізував більшість української збірної і зрівняв рахунок – 2: 2. Він же в кінцівці періоду оформив дубль і знову вивів Україну вперед – 3: 2.

У третьому періоді пішов відкритий хокей, який приніс успіх угорським хокеїстам – вони тричі "розписалися" у воротах Захарченка і здобули першу перемогу на ЧС-2017.

Свій наступний матч збірна України проведе в неділю, 23 квітня, проти команди Польщі. Початок – о 20:30.

Україна – Угорщина – 3: 5 (1: 1, 2: 1, 0: 2)

Чемпіонат світу з хокею в Києві: розклад, результати, трансляції, таблиця