Збірна України програла Словенії у відборі на Євробаскет

28 листопада 2020, 23:11
Підопічні латвійського фахівця Айнарса Багатскіса поступилися у двох матчах з трьох

Невдало провела чоловіча збірна України третій матч відбіркового турніру чемпіонату Європи з баскетболу-2022. У суботу ввечері "синьо-жовті" програли в гостях збірній Словенії з рахунком 73:84. Навіть незважаючи на те, що стався спалах коронавірусу в тренерському штабі суперника збірної України.

Обидві команди були ослаблені втратою кількох основних гравців: не приїхали зірки НБА, як і деякі баскетболісти з європейських клубів. Зокрема, "Барселона" не відпустила Пустового в збірну України. Зустріч почалася для українців провалом – 4:28! Після першої чверті наші поступалися з різницею в ті ж 24 очки – 9:33.

Після цього підопічні Багатскіса намагалися скоротити відставання, яке дійшло до семи очок – 73:80. Але в завершальні хвилини чинні чемпіони Європи зберегли холоднокровність і достатню перевагу. Найрезультативнішим у збірної України виявився форвард іспанської "Унікахи" Володимир Герун (на фото), який набрав 15 очок.

Двоє гравців "Дніпра" – новачок збірної Анатолій Шундель і молодий Іссуф Санон – набрали 14 і 13 очок відповідно. У понеділок, також у Любляні, українці зіграють четвертий матч кваліфікації – проти команди Австрії.