Збірна України пробилася в півфінал молодіжного чемпіонату світу

7 червня 2019, 18:34
У чвертьфіналі українські футболісти були сильнішими за збірну Колумбії: перемога 1: 0, яка могла бути і з великим рахунком

/ Фото: AFP

Молодіжна збірна України (футболісти до 20 років) продовжує радувати своїми результатами на чемпіонаті світу в Польщі. У п'ятницю наша команда в чвертьфіналі обіграла збірну Колумбії і пробилася в півфінал турніру! Поєдинок в Лодзі завершився з мінімальним рахунком 1: 0. Ми провели текстовий онлайн матчу Україна – Колумбія..

Наші футболісти відкрили рахунок після безглуздої помилки з боку суперника. На 11-й хвилині голкіпер збірної Колумбії вийшов за межі своєї штрафної, а захисник в простому епізоді подарував м'яч українському футболісту. В результаті Данило Сікан вразив порожні ворота, забивши свій четвертий м'яч у чотирьох матчах на молодіжному ЧС-2019.

Все про молодіжний ЧС-2019 з футболу, де грає Україна: результати, таблиці, розклад плей-офф

Наші футболісти більше і гостріше атакували і могли збільшувати перевагу. В одному з таких епізодів в середині другого тайму 18-річний півзахисник "Динамо" Георгій Цітаішвілі примудрився приблизно з п'яти метрів пробити вище воріт!

На жаль, травму отримав один з найкращих гравців нашої збірної на цьому ЧС. Захисник Денис Попов неодноразово отримував болючі удари по нозі, але з третього разу колумбійці "добили" нашого гравця і Денису довелося залишати поле на ношах. Арбітр зустрічі переглянув повтор епізоду і вилучив футболіста збірної Колумбії, який зіграв у ногу Попову. Збірна України догравала матч у більшості, але в останні п'ять хвилин грала "на відбій".

У півфіналі чемпіонату світу, який відбудеться 11 червня о 18:30 за київським часом, збірна України зіграє з переможцем матчу Італія – ​​Малі.