Збірна України з хокею програла товариський матч Польщі

17 квітня 2018, 10:04
Наші хокеїсти готуються до чемпіонату світу

Матч із Польщею в Будапешті

У Будапешті відбувся товариський матч, в якому збірна України з хокею програла Польщі.

Нагадаємо, що українці готуються до чемпіонату світу в Дивізіоні IB, а поляки зіграють у турнірі рангом вище – Дивізіоні IA.

Українці завдяки голу в більшості у виконанні зв'язки Сергія Бабинця і Микити Буценка відкрили рахунок у другому періоді, однак команда Польщі ще до останньої перерви зуміла і відігратися, і вийти вперед. Мацей Урбанович і Філіп Коморські забивали при грі в рівних складах – 2:1.

У третьому періоді поляки також реалізували чисельну перевагу – дубль оформив Урбанович, але наша збірна майже відразу відповіла голом Кирила Катрича – 3:2.

Остаточно перемогу збірної Польщі оформив Матеуш Брик, який реалізував ще одну більшість "кадри" на останніх секундах гри – 4:2.

Зазначимо, що вперше за чотири роки за збірну України зіграв голкіпер Сергій Гайдученко. Останнього разу він захищав наші ворота в 2014-му, на чемпіонаті світу в Дивізіоні IA в Південній Кореї. У звітній грі з поляками Гайдученко відбив 34 кидка.

У середу, 18 квітня, збірна України проведе останній перед чемпіонатом світу контрольний поєдинок в Будапешті – проти національної команди Угорщини.

Раніше ми писали, що канадська хокеїстка Сідні Ленгстон на своїй сторінці в Instagram знову порадувала своїх шанувальників гарячим фото – красуня сфотографувалась у купальнику, який підкреслює її ідеальну фігуру.