Збірна України з хокею не дограла матч проти Білорусі через травми двох воротарів

13 грудня 2019, 19:36
З двома новими голкіперами "синьо-жовті" програли в п'ятницю Південній Кореї

/ Фото: xsport.ua

Чи не найкращим чином виступає збірна України з хокею на міжнародному турнірі серії Euro Ice Hockey Challenge в Будапешті. У першій зустрічі, в середу, підопічні Сергія Вітера програли Білорусі (1:4), а сьогодні – Південної Кореї (2:4). До слова, в Києві в ці дні проходить молодіжний чемпіона світу (U-20) серед збірних третього за рангом дивізіону. Дізнайтеся розклад і результати цього ЧС.

Унікальною вийшла перша гра. У збірної України по черзі травми отримали обидва воротарі: Олег Петров з херсонського "Дніпра" і Богдан Дьяченко з "Донбасу". Через це поєдинок перервали на початку третього періоду за рахунку 4:1 на користь білорусів. У табір "синьо-жовтих" довизвалі двох нових голкіперів: Кирила Кучера з "Білого Барса" і Микиту Гордюшкіна з "Кременчука", а матч з Кореєю перенесли з четверга на п'ятницю.

Сьогодні Кучер не врятував нашу збірну від поразки азіатам. Хоча українці двічі виходили вперед після голів Руслана Ромащенко та Олександра Костикова, втримати перевагу не зуміли – 2:4. Тепер в останній зустрічі в столиці Угорщини підопічні Вітера зіграють за п'яте місце з гіршого команди іншої групи.

Дивіться, як перед матчем юніорських збірних України та Італії в Києві Палац спорту співав національний гімн