Збірна України з гандболу перед Євро-2020 програла товариський матч Швейцарії

4 січня 2020, 20:01
Наша чоловіча гандбольна команда готується до чемпіонату Європи

Всього п'ять днів залишається до старту чемпіонату Європи з гандболу серед чоловічих команд. Після майже десятирічної паузи на Євро-2020 зіграє і збірна України. Раніше ми писали, що тренер збірної України з гандболу визначився із завданням на Євро.

Підопічні Сергія Бебешка провели тренувальний збір вдома, після чого зіграли в гостях товариський матч зі збірною Швейцарії. "Синьо-жовті" поступилися 22:32, чим викликали невдоволення у свого головного тренера:

"У першому таймі гра команди вийшла дуже нервовою, невпевненою. Це мене хвилює найбільше. Збірна Швейцарії – серйозна команда, потрапила на чемпіонат Європи з першого місця у відборі. Та ще й виступала в рідних стінах. Ми десь надламалися психологічно.

Позначилося й те, що це була перша гра після довгої перерви. Крім того, воротарі зіграли не дуже, зате у суперників голкіпери зробили чимало сейвів. Ми не реалізовували свої моменти, а у господарів все "полетіло". Цей турнір є підготовкою: майже всі отримали приблизно рівний ігровий час. Нам є над чим працювати. І що більше інформації ми отримаємо, то більше буде користі. Думаю, ми будемо додавати з кожною грою".

На груповому етапі ЧЄ збірна України зіграє у Відні проти Північної Македонії, Австрії та Чехії.

Читайте, як під час гандбольного матчу п'яний водій пробив стіну і заїхав у зал.

Дивіться, як чоловіча збірна України стала другою на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3