Збірна України відіграла чотири шайби в матчі з Угорщиною

19 квітня 2018, 14:58
Наші хокеїсти провели останню контрольну гру перед чемпіонатом світу

Національна збірна команда України завершила підготовку до чемпіонату світу з хокею . У заключному контрольному поєдинку перед стартом турніру підопічні Олександра Савицького зустрічалися в Будапешті з командою Угорщини .

Матч невдало почався для нашої команди . Господарі льоду діяли дуже активно і вийшли вперед вже на 8 -й хвилині матчу . Ударним для угорців вийшов початок другого періоду , коли " червоно – зелені " відзначилися двічі . А після шайби Крістофера Бодо здалося , що інтрига у зустрічі зникла остаточно.

Але іншої думки були українські хокеїсти . Спочатку Віктор Захаров реалізував більшість . Потім Микита Буценко перехопив шайбу в меншості і завершив контратаку точним кидком в сітку воріт . А далі Олександр Савицький зняв голкіпера і був нагороджений за ризик двома шайбами . При цьому третю шайбу українці закинули лише за 25 секунд до сирени , а за 11 секунд до кінця основного часу закинули в четвертий раз .

Рятуючи матч, українці витратили останні сили і не зуміли дотиснути суперника в додатковий час. А в серії буллітів більше пощастило угорцям.

Після цього наша команда вирушає в Каунас, де візьме участь в чемпіонаті світу в Дивізіоні IB. Суперниками української збірної будуть команди Японії, Литви, Хорватії, Естонії та Румунії.

Угорщина – Україна – 5: 4 Б (1: 0, 2: 0, 1: 4, 0: 0, 1: 0)

Шайби: 1: 0. Вошей (Харі, Галло, 7:13 – більш.), 2: 0. Галло (Стіпшіч, Харі, 20:22) 3: 0. Когер (Ердей, 22:39), 4: 0. Бодо (Стіпшіч, Сарауер, 46:34), 4: 1. Захаров (Міхнов, 51:36 – більш.), 4: 2. Буценко (57:22 – менш.), 4: 3. Буценко (Бабинець, Німенко, 59:35 – 6х5), 4: 4. Лялька (Міхнов, 59:49 – 6х5), 5: 4. Сарауер (вирішальний кидок).