Збірна України здобула ще одну перемогу перед стартом ЧС

21 серпня 2014, 10:07
Наші баскетболісти виявилися сильнішими за мексиканців

Фото ukrbasket.net

У середу збірна України з баскетболу у своєму передостанньому матчі перед стартом на чемпіонаті світу в Іспанії перемогла Мексику з рахунком 73:55 .

Перемогу українці багато в чому добули завдяки чудовій першої чверті , в якій команда Майка Фрателло розгромила суперника з рахунком 22 : 7 . До великої перерви наші баскетболісти довели перевагу до 45:24 , в підсумку зберігши перемогу. Найрезультативнішим гравцем України в цій зустрічі став натуралізований американець Юджин Джетер , який набрав 17 очок і віддав 5 результативних передач .

21 серпня підопічні Фрателло проведуть заключний спаринг з переможцем матчу Іспанія – Хорватія , після чого їм вже належить виступати безпосередньо на світовій першості .

Нагадаємо , протягом двох останніх днів серпня українців в групі С очікують протистояння з Домініканської Республікою і Фінляндією , вересневу програму Україна відкриє матчем з віце – чемпіоном світу- 2010 Туреччиною. Потім наші баскетболісти також зіграють з Новою Зеландією і найсильнішою командою планети – США .