Збірна України обіграла Косово у відборі на ЧС-2018

9 жовтня 2016, 20:48
Наша команда здобула першу перемогу під керівництвом Андрія Шевченка

В атаці Коноплянка. Фото AFP

У третьому турі відбіркового турніру ЧС-2018 збірна України здобула велику перемогу над командою Косово – 3: 0.

Матч пройшов за повної переваги українців. Рахунок був відкритий на 31-й хвилині. Після швидкої контратаки Зінченко віддав на Кравця і той майже з лінії штрафного пробив, м'яч після невеликого рикошету влетів у сітку.

У другому таймі суддя не призначив два найчистіших пенальті у ворота косоварів і не зарахував гол Ротаня. Але розгрому наші таки домоглися. На 81-й хвилині Караваєв, який вийшов на заміну, віддав у штрафну, де Ярмоленко другим дотиком відправив м'яч у сітку. А на 87-й хвилині Ротань дальнім ударом влучив у верхній кут.

У косоварів теж були моменти. Один раз П’ятов ледь не відбив м'яч у свої ворота, а потім українців врятувала перекладина після удару Бериши.

Це перша перемога Андрія Шевченка як головного тренера національної команди.