Збірна України обставила Росію, виборовши "золото" чемпіонату Європи зі стрільби

26 лютого 2020, 12:49
Українкам не знайшлося рівних у стрільбі по рухомій мішені з 10 метрів у Вроцлаві

У польському Вроцлаві стартував чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. У перший день Україна виборола дві медалі – командне "золото" та індивідуальну "бронзу".

У стрільбі по рухомій мішені з 10 метрів українки Вікторія Рибовалова та Галина Авраменко вибороли перші два місця в кваліфікації, а Валентина Гончарова стала п'ятою, що дало змогу нашій збірній виграти командну першість.

Українки, набравши в сумі 1672 очки, випередили росіянок (1650) і представниць Вірменії (1637).

На жаль, в індивідуальній першості обидві українки програли в своїх півфіналах, тому розіграли між собою "бронзу" – її володаркою стала Вікторія Рибовалова.

У чоловіків єдиний представник України Ігор Кизима став другим у кваліфікації, але потім програв у півфіналі і бронзовому фіналі, залишившись без медалі.