Збірна України завдала Сербії найбільшої поразки в історії

7 червня 2019, 23:53
Підопічні Андрія Шевченка забили суперникам п'ять м'ячів

Яремчук забив перший гол за збірну / Фото: Reuters

15 перемог і 2 нічиї. Вболівальники вже жартують, що збірній України потрібно заборонити грати в інших містах, крім Львова. Сьогодні підопічні Андрія Шевченка на "Арені Львів" розгромили Сербію у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2020 року. Дублями відзначилися Віктор Циганков та Євген Коноплянка, перший гол за національну команду забив Роман Яремчук. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Україна – Сербія.

Українці провели неймовірно інтенсивний перший тайм, завдавши по воротах суперника 16 ударів! Кількість перейшла в якість в середині тайму. За дві хвилини Віктор Циганков оформив дубль. Спочатку в один дотик переправив м'яч у сітку, а потім влучно пробив здалеку. Після перерви два близнюки забив Євген Коноплянка, а між ними вперше за національну команду відзначився Роман Яремчук. 5: 0 – це найбільша поразка Сербії в новітній історії (після розпаду збірної Сербії і Чорногорії).

Україна – Сербія – 5: 0

Голи: Циганков (26, 28), Коноплянка (46, 75), Яремчук (59)