Збірна України завдала першої поразки Іспанії у відборі на чемпіонат світу

14 вересня 2018, 21:16
Наші баскетболісти впевнено переграли лідерів групи

Упевнена перемога. фото ФБУ

Сьогодні в столичному Палаці спорту збірна України з баскетболу обіграла лідера своєї групи команду Іспанії і підвищила свої шанси на потрапляння на чемпіонат світу з баскетболу.

Українці перед осінніми матчами здорово посилилися – з НБА приїхали Святослав Михайлюк та Олексій Лень. Це і принесло свої плоди. Українці виграли першу чверть, дали супернику наздогнати себе у другій, а потім методично нарощували перевагу, що принесло нам підсумкову перемогу – 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14).

У другій чверті Іспанія наздогнала господарів паркету, зумівши розбити їхній захист триочковими, але сольний прохід Джетера відправив синьо-жовтих переможцями на перерву.

Найрезультативнішим у збірній України став Михайлюк, який набрав 22 очки. А ось Лень підірвав Палац спорту своїм шикарним данком у другій чверті.

Наступний матч збірна України проведе 17 вересня проти Чорногорії в гостях. У групі нам потрібно потрапити в першу трійку.

Турнірне становище: Іспанія – 13 очок (7 ігор), Україна – 11 (7), Туреччина – 10 (6), Латвія – 10 (6), Чорногорія – 9 (6), Словенія – 8 (6).