Збірна України почала відбір до ЧС з пляжного футболу з перемоги

6 вересня 2014, 22:43
Наші пляжники під керівництвом нового тренера розгромили Латвію – 4: 1

Фото beachsoccer.ru

Збірна України з пляжного футболу вдало починає відбір на чемпіонат світу 2015 , повідомляє beachsoccer.ru.

Підопічні Євгена Варениці , який на тренерському містку змінив Сергія Кучеренка , виправдовуючи статус фаворита , почали поєдинок активно , і вже на другій хвилині московський динамівець Олег Зборовський вивів українську збірну вперед. Але розвинути успіх нашим хлопцям не вдалося. Більш того за хвилину до перерви Соломевіц рахунок зрівняв .

Другий період також пройшов з перевагою збірної України , але завершити результативним ударом хоча б одну з безлічі своїх атак підопічним Варениці так і не вдалося.

З початку заключної 12 – хвилинки українці продовжили штампувати гольові моменти , але бісіклете Олега Будзька не вистачило точності , а Ігор Борсук не встиг до ідеального прострілу партнера. Нерозторопність брата виправив через хвилину Андрій , ударом на виконання відправивши м'яч "під штангу " латвійських воріт . 2 : 1 . Тут же тільки чудо вберегло латвійців від третього пропущеного м'яча після стрімкої двохходівки у виконанні Пачева зі Зборівським . А за три хвилини вже ніщо не змогло перешкодити спрацювати цій зв'язці , і Олег , переправивши м'яч у сітку після удару Романа , оформив дубль . Через хвилину відзначився вже сам Пачев , шикарним ударом боковими ножицями загнав м'яч в ближню дев'ятку воріт Поклікайєвса . 4 : 1 .

Україна – Латвія 4: 1 (1: 1, 0: 0, 3: 0)
Голи: Борсук А. , Пачев , Зборовський – 2 – Соломевіц .
Попередження:Будзько ( Україна ) .