Збірна України на виїзді обіграла Македонію 2: 0

9 жовтня 2015, 23:40
Завдяки голам Селезньова і Кравця наша збірна зрівнялася за очками зі Словаччиною

Македонія - Україна - 0:2. Фото AFP

У передостанньому матчі відбіркового турніру Євро-2016 збірна України в Скоп'є завдала поразки аутсайдеру нашої групи команді Македонії.

У першому таймі збірна України не вразила. Підопічні Михайла Фоменка більше володіли м'ячем, але гострих моментів біля чужих воріт фактично не створювали, командна гра не клеїлася. До того ж, жовті картки у складі збірної України точково отримували саме ті гравці, які "висіли" на попередженні: Хачеріді і Сидорчук у матчі останнього туру проти Іспанії не зіграють.

У другому таймі українці додали у швидкості, стали частіше подавати у штрафну суперника з обох флангів. Незабаром це принесло результат: після одного з навісів Ярмоленко головою пробивав по воротах, а гравець збірної Македонії зіграв рукою і перегородив шлях м'ячу. Арбітр показав на "точку". До м'яча підійшов Євген Селезньов, який під час розбігу холоднокровно дочекався кидка воротаря в кут і пробив низом прямо по центру – 1: 0!

Гол зняв напругу з наших футболістів, атаки стали гострішими і частіші. За кілька хвилин до фінального свистка Артем Кравець, який вийшов на заміну, з гострого кута відправив м'яч між ноги воротарю збірної Македонії – 2: 0!

У паралельних матчах нашої групи Іспанія вдома обіграла Люксембург (4: 0), а наш головний конкурент за друге місце – Словаччина – на своєму полі поступилася Білорусі (0: 1).

Македонія – Україна 0: 2 (0: 0)

Голи: Селезньов (59, з пен), Кравець (87)

Жовті картки: Хачеріді (9), Сидорчук (37) – Брдаровські (45)