Збірна України на останніх секундах обіграла Румунію на чемпіонаті Європи з футзалу

2 лютого 2018, 23:51
Наша команда достроково вийшла в чвертьфінал турніру

Вирвали перемогу. фото Twitter

Сьогодні в Словенії на чемпіонаті Європи свій перший матч на турнірі провела збірна України з футзалу. Зустрічалася наша команда з Румунією.

Незважаючи на те, що українці вважалися фаворитами зустрічі, вже в першому таймі наша команда "горіла" в два м'ячі. На щастя, на останній хвилині перед відходом команд в роздягальню Королишин прицільним ударом в нижній кут скоротив відставання.

У другій половині гри українці підвищили темп, затиснули суперників і таки зуміли зрівняти рахунок. Відзначився Падяш. І коли здавалося, що все йде до нічиєї, наш голкіпер Іваняк точним кидком знайшов Шотурму, який пішов від суперника і забив м'яч у сітку. До фінальної сирени залишалося всього 19 секунд!

Ця перемога вивела збірну України в чвертьфінал турніру. З якого місця – буде вирішуватися в неділю в поєдинку проти збірної Португалії.

Португальці в першому турі виграли у Румунії – 4: 1 і мають кращу різницю м'ячів перед зустріччю з нами.

Раніше ми давали склад збірної України на чемпіонат Європи з футзалу.