Збірна України ледь не упустила перемогу у відборі на молодіжний чемпіонат Європи

7 вересня 2018, 21:14
Українці наблизилися до другого місця у відбірній групі

Фото ФФУ

Збірна України серед 21-річних обіграла своїх однолітків з Латвії у відбірковому матчі до чемпіонату Європи 2019 року. Поєдинок відбувся в Запоріжжі на "Славутич-Арені" і завершився з рахунком 3: 2.

Рахунок у матчі відкрив динамівець Денис Попов, а через сім хвилин його подвоїв Мар'ян Швед з "Карпат". Але після перерви українці ледь не втратили перемогу – латвійці за три хвилини примудрилися двічі відзначитися і вирівняти рахунок. Але всього через дві хвилини "гірник" Віктор Коваленко знову вивів Україну вперед.

Україна U-21 – Латвія U-21 – 3: 2
Голи: Попов (21), Швед (28), Коваленко (65) – Федоровс (60), Кігурс (63)

Україна U-21: Маханьков, Миколенко, Попов, Тимчик, Михайличенко, Коваленко, Шапаренко (Протасов, 83), Ледньов, Вакулко, Швед (Третьяков, 64), Русин (Борячук, 59).

Після семи турів Україна займає третє місце в групі, відстаючи на один бал від Голландії. Друге місце дозволяє розраховувати на путівку для кращої команди серед усіх других місць.

Нагадаємо, що в першому турі Ліги націй збірна України в гостях обіграла Чехію – 2: 1. Після фінального свистка футболісти і тренерський штаб вирушили до трибун, щоб подякувати вболівальникам. Після цього спалахнула бійка між фанами та чеською поліцією, в результаті якої дісталося і Андрію Шевченку.