Збірна України двічі програла чемпіону Білорусі

21 квітня 2019, 20:35
Наші хокеїсти провели спаринги перед чемпіонатом світу

Національна збірна України з хокею в рамках підготовки до чемпіонату світу в Дивізіоні I групі B провела два товариські матчі проти чемпіона Білорусі – мінської "Юності". На жаль, двічі наша команда зазнала фіаско.

У першому поєдинку підопічні Андрія Срюбко поступилися без варіантів – 0: 4 (0: 0, 0: 2, 0: 2). А ось сьогодні дали бій білорусам і були близькі до позитивного результату. Двічі по ходу зустрічі наші хокеїсти вели в рахунку, після кидків Міхнова і Ляльки, але господарі відігралися і вирвали перемогу на 59-й хвилині. 3: 2 (1: 2, 0: 0, 2: 0) – на користь "Юності".

До речі, після матчу команди вирішили зіграти ще і овертайм і тут перемогу відсвяткував білоруський клуб – 1: 0.

Відзначимо, що чемпіонат світу з хокею в Дивізіоні IB стартує через тиждень і пройде в Таллінні. Суперниками збірної України стануть команди Японії (28 квітня), Польщі (29 квітня), Голландії (1 травня), Румунії (2 травня) та Естонії (4 травня).

Раніше збірна України в Дружківці провела товариський матч проти збірної клубів УХЛ і програла – 3: 4.