Збірна України здобула яскраву перемогу у відборі на чемпіонат Європи з баскетболу

12 листопада 2020, 19:00
Наші дівчата в Португалії подужали команду Фінляндії і вийшли в лідери

Аліна Ягупова в атаці

Сьогодні продовжився відбірковий турнір чемпіонату Європи серед жінок, фінальна частина якого запланована на літо 2021 року в Іспанії і Франції. У зв'язку з пандемією коронавірусу Міжнародна федерація вирішила не проводити домашні та виїзні матчі, а організувала спарені тури в так званих міхурах. В одному з них, у Португалії, грає збірна України. Також сьогодні матч чемпіонату України скасували через небезпеку зараження.

У третьому турі суперником "синьо-жовтих" стала команда Фінляндії. У першій чверті в українок виникли проблеми, наші програли її з рахунком 22:25. Однак потім підопічні чорногорця Срджана Радуловича найшли свою гру, впевнено взяли другу чверть (28:14) і до кінця не відпускали ноги з педалі газу. Упевнена перемога 84:66 допомогла нашій збірній вийти в лідери групи G. Правда, пізніше ввечері "синьо-жовтих" може обійти збірна Бельгії, якщо обіграє Португалію.

Найрезультативнішою в збірній України стала лідерка Аліна Ягупова з 22 очками. Дуже вдало їй допомагала молода центрова Вероніка Любінець, яка зібрала 19 очок і 6 підбирань, а також зробила 6 (!) блокшотів.

Нещодавно українець видав шикарний матч за "Барселону" й оригінально пожартував.