Збірна США завоювала 1000-е "золото" літніх Олімпіад

14 серпня 2016, 11:07
Ювілейну медаль американцям принесли плавчині, які здобули перемогу в комбінованій естафеті 4 по 100 метрів

Американські плавчині принесли в скарбничку збірної США 1000-е "

Збірна США завоювала тисячну "золоту" медаль в історії літніх Олімпійських ігор.

Ювілейне "золото" команді США принесли плавчині, які здобули перемогу в комбінованій естафеті 4 по 100 метрів на Іграх в Ріо-де-Жанейро.

Збірна США стала першою в історії Олімпійських ігор, що досягла цього рубежу. Це "золото" стало 23-м для американських спортсменів на Іграх в Ріо.

За даними Олімпійського комітету США (USOC), в активі американської збірної до початку Олімпіади в Ріо було 977 золотих медалей, а за даними Міжнародного олімпійського комітету (МОК) – 975. Цю різницю можна пояснити тим, що ведучий олімпійський історик Білл Маллон, який в нині працює для USOC, виявив остутствие в списках переможців Ігор трьох чемпіонів. Також він вважає, що перемога австрійця Юліуса Ленхарт в індивідуальній першості зі спортивної гімнастики в 1904 році, який виступав на цих Іграх за американський спортивний клуб, не повинна йти в залік США. Таким чином, кількість завойованих золотих медалей американцями до початку Олімпіади в Ріо має становити саме 977