Збірна США виграла Кубок Федерації

12 листопада 2017, 20:49
У фіналі американки обіграли команду Білорусі

Американська радість. фото AFP

Жіноча збірна США з тенісу 18-й раз виграла Кубок Федерації. У фінальному поєдинку американки обіграли команду Білорусі – 3: 2.

Перемогу американки вирвали лише в парній зустрічі: Коко Вандевеге і Шелбі Роджерс обіграли Аріну Соболенко і Олександру Соснович – 6: 3, 7: 6 (7: 3).

Для збірної Білорусі це був перший фінал Кубка Федерації. Попередні три роки переможцем турніру ставала команда Чехії.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна призупинить виступ за збірну. Вона може пропустити матчі збірної України в першому раунді Світової групи ІІ знову проти Австралії.

Раніше ми писали, що керівництво ITF планує об'єднати проведення фіналів Кубка Девіса і Кубка Федерації в одному місці. Два фінали в наступному році хочуть провести в листопаді на закритому хардовому корті комплексу "Palexpo" в Женеві.

До речі, капітан збірної Румунії Іліє Настасе був виключений з команди за расистські висловлювання на адресу Серени Вільямс. Він також у нецензурній формі образив британських тенісисток.