Збірна США вийшла у фінал Золотого кубка

4 липня 2019, 09:31
Американці обіграли Ямайку в півфіналі континентальної першості

/ Фото: AFP

Збірна США стала другим фіналістом Золотого кубка КОНКАКАФ (Північна, Центральна Америка і Карибський басейн). У півфінальному матчі американці обіграли команду Ямайки – 3:1.

Команді США вдалося швидко відкрити рахунок вже на 9-й хвилині гол забив Уестон Маккенна. На 52-й хвилині Крістіан Пулішіч відправив ще один м'яч у ворота ямайців. Але Шамар Ніколсон повернув інтригу на 69-й хвилині. А коли Ямайка затівала фінальний штурм, Пулішіч оформив дубль.

Додамо, що в середині першого тайму матч був перерваний майже на півтори години через грозу.

У фіналі команда США зіграє з командою Мексики 7 липня. Мексиканці в додатковий час обіграли збірну Гаїті.

Зазначимо, що Мексика більше всіх вигравала Золотого Кубка КОНКАКАФ. На рахунку "зелених" 10 трофеїв. Друге місце займають США – 6 перемог.

Раніше ми писали, що футболісти Нікарагуа розважалися з повіями після розгрому на Золотому Кубку. Тренерський штаб за підсумками гулянь вигнав трьох гравців із команди.

Ми також повідомляли, що збірна Гондурасу встановила унікальне досягнення у футболі. На Кубку КОНКАКАФ команда посіла останнє місце, але забила найбільше голів.