Збірна США програла третій матч поспіль на Кубку світу з хокею

23 вересня 2016, 09:36
Обидві команди за підсумками двох турів втратили всі шанси на вихід до півфіналу

Фото AFP

Збірна США з хокею поступилася команді Чехії (3:4) в матчі 3-го туру групового раунду Кубка світу-2016.

Нагадаємо, за підсумками двох турів обидві команди втратили всі шанси на вихід до півфіналу турніру.

Дубль у сьогоднішній зустрічі оформив нападник "Торонто" Мілан Міхалек. У кінцівці другого періоду він закинув переможну шайбу збірної Чехії до воріт Бена Бішопа.

Зазначимо, що в першій 20-хвилинці голкіпер чехів Петр Мразек двічі карався малим штрафом.

Збірна США на Кубку світу раніше програла командам Європи (0:3) і Канади (2:4). У півфіналах турніру канадці зіграють зі збірною Росії, а команда Швеції – з Європою.